Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

На Чернігівщині встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки

Дата: 16.03.2021 17:00
Кількість переглядів: 491

Сьогодні, 16 березня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його проводила заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Жанна Шерстюк.

Фото без опису


 
Участь у засіданні взяли представники відповідальних структурних підрозділів облдержадміністрації, представники правоохоронних та контролюючих органів.

– На жаль, кількість нових випадків інфікування вірусом COVID-19 в регіоні збільшується. І вчора державна комісія з питань ТЕБ та НС встановила на території Чернігівської області «помаранчевий» рівень небезпеки. Ситуацію, що склалась ми не маємо права ігнорувати, – підкреслила Жанна Шерстюк. Також вона зазначила, що "помаранчева" зона сигналізує про наближення до «червоної», де будуть введені додаткові карантинні обмеження у всіх сферах. Тому необхідний жорсткий контроль за дотриманням існуючих карантинних обмежень та не допустити подальшої негативної динаміки.

Фото без опису

Начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш розповів, що станом на 15 березня в області зареєстровано 37 713 випадків інфікування, з них 4 778 активних.


 
– Наразі 7 хворих знаходиться на апаратах ШВЛ та 460 (включаючи осіб з підозрою) – перебувають на періодичній кисневій підтримці, тобто зайнятість ліжок з киснем 32%, із 142 ліжок інтенсивної терапії зайнято – 50 (35 %), – повідомив Петро Гармаш та додав, що триває робота по додатковому забезпеченню ліжок кисневою підтримкою шляхом проведення додаткових магістралей кисневої терапії, встановленню додаткових кисневих точок. Медичними закладами області укладено договори для здійснення постачання 15 кисневих станцій, 11 з яких вже встановлено та до кінця місяця очікується доставка решти обладнання.

Фото без опису

За підсумками обговорення члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили рекомендувати органам місцевої влади посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу та поширювати соціальну рекламу стосовно протиепідемічної безпеки та профілактики захворювання COVID-19. 

 

Також має бути посилений контроль за дотриманням карантинних обмежень в освітніх установах, торгово-розважальних центрах, закладах харчування, продовольчих і непродовольчих ринках, та під час проведення масових заходів.

Фото без опису

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора