Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Вже 600 мільйонів гривень спрямовано на виплату “карантинних” 8 тисяч грн

Дата: 07.05.2021 08:00
Кількість переглядів: 352

Станом на 6 травня вже 600 млн грн були направлені на виплату державної допомоги 75 тисячам найманих працівників та підприємців, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах. Зокрема 380 млн грн були спрямовані на допомогу найманим працівникам, а 220 млн грн - ФОПам. Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Фото без опису

“Зараз більшість регіонів виходять із жорстких карантинних обмежень. Проте отримати допомогу від держави можна  впродовж 30 днів з дня запровадження правил “червоної” зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність. Якщо цей регіон було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або застосунок “Дія” до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. таких заявок,”- прокоментував  Ігор Петрашко.

Міністр додав, що програма державної підтримки підприємців та найманих працівників буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до  “червоної” зони. 

За інформацією Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора