A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Шановні мешканці Талалаївської територіальної громади!

Дата: 20.05.2021 10:00
Кількість переглядів: 366

Щороку, в третій четвер травня,  ми  відзначаємо міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – Всесвітній День вишиванки.

 

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

 

Тому цей день вишиванки став святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

 

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

 

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

 

Тож вітаємо вас з Днем вишиванки та бажаємо усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.

 

Здоров’я, миру, добробуту, божого благословення вам і вашим родинам!

 

 

З повагою

селищний голова    Юрій ВЕЛИЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора