A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

«НАШЕ ЖИТТЯ В ВАШИХ РУКАХ»

Дата: 18.06.2021 15:00
Кількість переглядів: 360

під такою назвою відбулася концертна програма до Дня медичного працівника.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя жителів нашої громади.

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика. Останні півтора року ви фактично перебуваєте на неоголошеній «ковідній» війні. Жертвуєте здоров’ям і навіть життям. Віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів. Низькиий вам за це уклін.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче — здоров’я, віру та надію

Незважаючи на проблеми, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу хворому, виявляючи відданість своїй справі, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

У ваших руках — складна і відповідальна справа. Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, а  ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю жителів громади. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

Сердечно бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

    З святом, дорогі медичні працівники!», - наголосив Юрій Євгенович у своєму виступі.

Подяку голови Чернігівської обласної державної адміністрації, за сумлінну працю, високий професіоналізм, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня медичного працівника оголошено:

 • ІВАНЬКО Вірі Якимівні – завідувачу фельдшерського пункту с. Петьків, сестрі медичній КНП «Талалаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Талалаївської селищної ради.

 

Подяку Чернігівської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника оголошено:

 • ВАСЬКО Тетяні Павлівні – завідувачу ФП с.Чернецьке.

 

Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено:

 • ЧЕРГИНЕЦЬ Аллу Іванівну – керівника Талалаївської підстанції

екстернної швидкої медичної допомоги - старшого фельдшера відділення.

 

Грамотою Прилуцької районної ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу розвитку охорони здоров’я та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника нагороджено:

 • КОБЗИСТОГО Олега Анатолійовича – фельдшера з медицини

невідкладних станів виїзної бригади Талалаївської підстанції Прилуцької станції екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстрено медичної допомоги та медицини катастроф»;

 • КОВАЛЬОВУ Поліну Петрівну – лікаря-онколога комунального

некомерційного підприємства «Талалаївська центральна лікарня Талалаївської селищної ради»;

 

 • ПІЛЬГУНА Сергія Миколайовича – лікаря загальної практики

сімейний лікар Талалаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального підприємства «Талалаївський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Почесною грамотою Талалаївської селищної ради нагороджено:

 • ЧЕРГИНЕЦЬ Аллу Іванівну – керівника Талалаївської підстанції

екстреної швидкої медичної допомоги - старшого фельдшера за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування населення та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

 • МАКСИМОВИЧ Наталію Юріївну – завідувача ФАП с. Красний

Колядин за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування населення та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

 • ЛИТВИНЕНКО Антоніну Василівну – завідувача ФП с. Українське

за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування населення та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

 • ГРАБОВУ Ольгу Віталіївну – сестру – медичну

отоларингологічного кабінету поліклінічного відділення КНП «Талалаївська центральна лікарня» за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

 • ІВАНЕНКО Юлію Олексіївну – головну медичну сеструКНП

«Талалаївська центральна лікарня» за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Подяка Талалаївської селищної ради оголошена:

 • ЖУРБІ Ларисі Петрівні– завідувачу ФП с. Новоселівка,

за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування населення та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Працівники будинку культури подарували прекрасні номери на відповідну тематику.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора