Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру»

Дата: 11.08.2021 10:00
Кількість переглядів: 1067

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Талалаївської селищної ради Чернігівської області (місцезнаходження: вул. Вокзальна,3, смт. Талалаївка):

 «вчителя- реабілітолога» - 0,5 ставки з посадовим окладом 2429,00 грн..

Фото без опису

 • На посаду «вчителя- реабілітолога» Центру призначається особа, яка має вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю «Лікувальна фізкультура», «Реабілітологія», «Фізична реабілітація», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»  (з кваліфікацією в дипломі  – «вчитель-реабілітолог»), за спеціалізацією вчитель-реабілітолог 
 • зі стажем роботи не менше трьох років за фахом.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі  з 11.08.2021 р. по 09.09.2021 р подають  (особисто або поштою) до Відділу освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію;
 • копію документа, що посвідчує особу (копію паспорта);
 •  копію (копії) документа (документів) про вищу освіту із додатками;
 • копію трудової книжки;
 • ідентифікаційний код (копія);
 • дві фотокартки розміром 4х6 см;
 • резюме у довільній формі.
 • Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються з 11.08.2021 р. по 09.09.2021 р. (понеділок-п’ятниця) за адресою: смт. Талалаївка, вул. Вокзальна,3.

 

Конкурсна комісія попередньо розглядає  документи на відповідність встановленим законодавством вимогам.

 Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит на посаду  фахівця ІРЦ відбудеться 13 вересня   2021 року о 10.00 в методичному кабінеті  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (смт. Талалаївка, вул. Вокзальна,3)  (якщо буде змінена дата проведення конкурсу через пандемічну ситуацію, то кандидатів на посаду буде проінформовано)

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном (068)3199217 (Мовчан Оксана Олександрівна).

 

З Умовами проведення конкурсу більш детально можна ознайомитися  за посиланням: Умови Положення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора