A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Заходи до Дня прапора

Дата: 23.08.2021 11:00
Кількість переглядів: 313

Сьогодні, 23 серпня, у День прапора України відбулися урочисті заходи біля приміщення селищної ради.

«Щиро вітаю всіх з Днем Державного Прапора України! Сьогодні ми вшановуємо символ свободи, незалежності, слави і відродження України. Під рідним знаменом наш народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність та самостійність.

Українські державні символи є уособленням нашої величної історії, духовними та матеріальними носіями народних традицій, предметом національної гордості та знаком єднання українців усього світу.

З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг.

Цього святкового дня бажаю кожному з вас благополуччя і добробуту в родинах, мудрості, взаєморозуміння, добра і мирного неба. Спільними зусиллями – збережемо, розбудуємо та уславимо нашу Велику Єдину Україну!» - наголосив у своєму виступі селищний голова Юрій Величко.

 

Участь у заходах взяли селищний голова Юрій Величко, заступник селищного голови Микола Сердюк, працівники селищної ради, переможці обласної Всеукраїнської дитячо-юнацького військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Братство імені Івана Сірка», сини загиблого учасника АТО Володимира Кунденка Владислав та В’ячеслав, громадськість.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора