A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 29.10.2021 16:40
Кількість переглядів: 357

29 жовтня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.

Розглядалося питання щодо додаткових заходів запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Талалаївської селищної ради.

Рішенням комісії від 29 жовтня 2021 року заборонено:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (бари, кафе, ресторани) окрім адресної доставки та  доставки навиніс.

- Діяльність ринку. Окрім продовольчого.

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування дозволено працювати лише за умови 100% вакцинації працівників, або за умови негативного результату тестування на COVID-19 чи експрес тесту на визначення коронавірусу SARS-CoV-2.

Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування,  засобами гігієни, побутовою хімією, ветеринарними препаратами, засобами захисту рослин, засобами зв’язку, лікарськими препаратами працюють з дотримання всіх протиепідемічних та карантинних норм.

Для закладів загальної середньої освіти запроваджено дистанційне навчання до 05 листопада.

За інформацією секретаря комісії


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора