A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Національно-патріотичне виховання клієнтів пробації

Дата: 25.01.2022 11:00
Кількість переглядів: 253

20 січня українці відзначали День Автономної Республіки Крим. 31 рік тому у цей день більшість мешканців Криму на загальнокримському референдумі висловилися за встановлення автономії, що визначило статус Криму у складі України. Проведений 20 січня 1991 року референдум став першим і останнім плебісцитом в історії СРСР. Майже півтора мільйона мешканців Криму взяли участь у голосуванні, з яких 93% дали згоду на створення Автономної Республіки Крим.

З цієї нагоди, в рамках проекту Кіноклуб Docudays UA, а також згідно Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання  № 673 від 30.06.2021 р. яка затверджена Кабінетом Міністрів України, для підоблікових сектору з питань пробації старший інспектор Прилуцького районного сектору № 4 капітан внутрішньої служби Тетяна Роєнко спільно з волонтером пробації Олесею Шимченко на базі Прилуцького районного сектору №4 провели для клієнтів пробації показ документальної стрічки «Боротьба Джамали», яка розповідає про те, як після перемоги української співачки кримськотатарського походження на “Євробаченні-2016”, через трагічну родинну історію Джамали, світ більше дізнався про події у Криму в 2014 році. У фільмі йдеться і про сучасні події у Криму, де відбувається тотальне порушення прав людини, корінних жителів та національних меншин.

     Метою заходу стало національно-патріотичне виховання клієнтів пробації та формування української громадянської ідентичності, а також загальноосвітні цілі.

          Після перегляду документальної стрічки відбулось жваве обговорення, оскільки зміст фільму допоміг розглянути проблеми анексії Криму Росією та захисту прав кримськотатарського народу, змусив замислитись про усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.

 

Прилуцький РС №4


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора