A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Чисте довкілля – здорова нація та здорове майбутнє

Дата: 11.05.2022 15:40
Кількість переглядів: 458

    Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів в тому, що забруднення навколишнього середовища веде до втрати нашого здоров'я.

     Маючи бажання внести посильний вклад у звільнення навколишнього середовища від забруднення, за ініціативи активіста громади Сергія Потеряйка, щороку на початку травня проходить акція, метою проведення якої є очищення від сміття території парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення, який є улюбленим для багатьох жителів громади місцем відпочинку. До проведення даної акції мають змогу долучитись небайдужі громадяни або шляхом безпосередньої участі у наведенні ладу у парковій зоні, або фінансово – на придбання сміттєвих пакетів та рукавичок. Працівники  Прилуцького районного сектору пробації № 4 Юлія Карпенко та Тетяна Роєнко,  разом з іншими жителями громади, долучились до проведення корисного для довкілля заходу та взяли участь у збиранні сміття на території парку. Корисними «бонусами» стали спілкування з односельцями, серед яких більшу частину становило підростаюче покоління, можливість подихати весняним повітрям, наповненим ароматом квітів, та спостерігати неймовірну красу весняного парку. Зібране та відсортоване сміття наступного дня було вивезене працівниками КП «Талалаївське ВУЖКГ» до сміттєзвалища.

     Всі учасники екологічної акції залишились задоволені результатом, адже набагато приємніше спекотного літнього дня відпочивати на чистій галявинці, коли навколо не лежить байдуже залишений кимось непотріб.

     Ми закликаємо всіх громадян не бути байдужими до стану нашої  планети та прибирати після себе сміття до спеціально обладнаних сміттєвих баків з подальшою можливістю його централізованої утилізації, адже чистота нашої землі - у наших руках, зберігати красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини!

 

Прилуцький районний сектор пробації №4


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора