A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Кохання не можна відкласти на потім

Дата: 14.07.2022 09:00
Кількість переглядів: 128

29-річний староста Українського Віталій МИГЛОВЕЦЬ ніколи не планував працювати на цій посаді.

Як і більшість сільських дітей, його вабив незнаний світ подалі від села. Здібний юнак, закінчивши школу у рідному селі, вступив на навчання до Харківського університету Повітряних сил імені І. Кожедуба. Спочатку отримав диплом бакалавра, у 2015-му — спеціаліста за однією з військових спеціальностей. П’ять років старший лейтенант Віталій Мигловець проходив службу за контрактом у ЗСУ. Та життя внесло свої корективи в біографію. У 2020-му Віталій повернувся у рідне село. Його кандидатуру запропонували односельці на посаду сільського старости. З початку грудня 2020 працює на цій посаді. Активний, ініціативний, контактний молодий чоловік взявся облаштовувати благоустрій села. Це не просто, адже протяжність вулиць понад 10 кілометрів, багато нежилих садиб, забутих могил на цвинтарях… Тепер усвідомлюємо, що вся ця рутинна, як нам здавалося до війни, робота була зовсім не тяжкою. Найтяжче було, коли Українським їхала ворожа техніка і ніхто не знав, що може трапитися в будь-який момент. У ці страшні дні староста був зі своїми людьми. А через пару тижнів пішов захищати Батьківщину.

У ці дні Віталій отримав короткочасну відпустку. Приїхав додому і не просто відпочити. 9 липня він одружився на своїй коханій дівчині Анастасії.

— Однозначно, що ми переможемо! Життя продовжується кожну мить і найбільша цінність, найбільше щастя — коли твої рідні живі і здорові. Не час відкладати життя на потім, — говорить Віталій, — саме тепер, у війну, почуття, які народилися до війни, мають особливу силу. Після нашої перемоги я обов’язково повернуся в село…

 

Виконавчий комітет селищної ради, депутатський корпус щиро вітає Віталія МИГЛОВЦЯ з такою важливою подією в житті! Взаємної любові і розуміння у вашій молодій сім’ї. І — якнайшвидше ПЕРЕМОГИ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора