A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

КОЛИ НОТАРІУС ПРАЦЮЄ

Дата: 08.09.2022 12:00
Кількість переглядів: 53

2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначали своє професійне свято — День нотаріату! Будь-яка демократична держава не може існувати без системи нотаріату. З розвитком цивілізованого суспільства професія нотаріуса стає все більш вагомою й необхідною.

З нагоди професійного свята грамотою селищної ради нагороджений Олексій Валерійович НОВАК — приватний нотаріус Прилуцького районного нотаріального округу. Майже два роки Олексій Валерійович працює нотаріусом у Талалаївці. За цей час люди відчули настільки зручно, коли до нотаріуса не треба кудись їхати, як то тривало кілька років поспіль, доки посада нотаріуса залишалася вакантною. І тільки тоді, коли у когось із нас виникає питання, з яким треба звертатися тільки до нотаріуса, розумієш, наскільки важлива його праця. А ще так важливо, коли нотаріус та його помічники не лише знавці своєї справи, а створюють для відвідувачів атмосферу довіри, доброзичливості. Саме така атмосфера відчутна у робочих буднях нашого нотаріату. У жителів громади, та і не тільки, адже багато людей оформляють спадщину за місцем реєстрації смерті рідних, відпала необхідність записуватися у довгі черги до нотаріусів у містах, які обслуговували, крім своїх, ще і нашу громаду.

У приватного нотаріуса в Талалаївці ви можете отримати такі послуги: посвідчення договорів (купівлі-продажу, міни, дарування, оренди тощо); посвідчення заповітів (у тому числі на виїзді); посвідчення довіреностей та інших правочинів; вжиття заходів до охорони спадкового майна; видача свідоцтв про право на спадщину; видача свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя; видача свідоцтв про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів); видача дублікатів нотаріальних документів, що зберігаються у справах нотаріуса; накладення та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації; засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них; засвідчення справжності підпису на документах; консультації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора