A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

«Ліки Чернігівщини» - вже у ТАЛАЛАЇВЦІ

Дата: 06.09.2022 12:00
Кількість переглядів: 48

5 вересня в Талалаївці розпочала роботу аптека №5 комунального підприємства «Ліки Чернігівщини» Чернігівської обласної ради.

Для громади це справді подія. Адже від 21 січня, саме тоді тут зупинило діяльність ТОВ «Ліки України», а простими словами – була зачинена ЦРА №151, жителям громади дуже не вистачало альтернативного аптечного закладу. Однозначно, що якби не розпочалася повномасштабна війна, процес із відкриттям аптек КП «Ліки Чернігівщини» в області був би вже зовсім на іншому етапі.

Талалаївська аптека увійшла в п’ятірку перших, які запрацювали в області. Завідувачем аптеки №5 призначений Володимир ОХРІМЕНКО, який займав ідентичну посаду в ЦРА №151. Ось що він нам розповів у перший день повноцінної роботи в новій структурі:

- Сьогодні, 5 вересня, ми вже повноцінно працюємо повним колективом, склад якого залишили той же, що і в колишній аптеці – всього нас п’ять чоловік. Всі мають досвід роботи. Звичайно, що після семимісячної перерви у роботі, деякий час треба для адаптації. Своїм колективом ми навели порядок у приміщенні аптеки і на вулиці, готувалися до прийому товару. З радістю відчинили двері аптеки для всім відвідувачів.

- Запрацював і аптечний кіоск у центральній лікарні?

- Так. На тому ж місці, де був кіоск ТОВ «Ліки України». Працює він щодня, крім неділі, з 8 до 16-ї год.

- Найбільші незручності мають люди, які страждають на онкозахворювання, інсулінозалежні, адже змушені ліки за рецептами отримувати в сусідніх містах. Чи працюватиме аптека №5 за цими програмами?

- На даний час вже працює програма по забезпеченню онкохворих нарковмісними препаратами. Думаю, що через деякий час запрацюють й інші програми, згідно із якими жителі нашої громади отримуватимуть на місці ліки за рецептами.

Вже із першого дня роботи беремо замовлення на ліки. Доставка їх буде здійснюватися кілька разів на тиждень. Впевнений, що система постачання ліків налагодиться і люди зможуть отримувати у нашій аптеці якісні послуги.

Принагідно наголошую, що аптека №5 – це комунальне підприємство Чернігівської обласної ради, тобто та державна аптека, про яку стільки говорили і відкриття якої так чекали. Отож, віддавайте їй перевагу, враховуючи те, що цей аптечний заклад є одним із наповнювачів бюджету податками, надходження яких завжди важливе, а особливо у цей тяжкий воєнний час.

АПТЕКА №5 працює за адресою смт Талалаївка. вул. Травнева, 11

ЩОДНЯ із 8 до 18-ї год.

В суботу і в неділю із 8 до 16 год.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора