A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

Дата: 13.09.2022 09:00
Кількість переглядів: 161

День фізичної культури і спорту в Україні відзначається у другу суботу вересня, офіційно заснований у 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Цього року день спорту припав на 10 вересня.

Дякуючи нашим Збройним Силам і ми маємо можливість в умовах воєнного стану проводити спортивні змагання, які орієнтовані на підтримку здоров’я тіла і духу.

У Талалаївській громаді в суботу провели благодійний футбольний матч команд ветеранів спорту. На штучному футбольному майданчику селищного стадіону змагалися команди ветеранів Болотниці та Талалаївки. У далекі 80-ті та на початку 90-х матчі між цими командами були найпринциповішими і завжди збирали сотні шанувальників спорту Талалаївщини. Ось і цього дня технічний, хоч і не такий уже швидкий футбол демонстрували Олександр Криштоп, Анатолій Чечотенко, Валентин Шепель, Олександр Марченко, Сергій Михно, які представляли Талалаївку. Їм протистояли Володимир Савенко, Віктор Макаренко, Олександр Дзюбан, Юрій Цанков, Микола Лихо, які представляли Болотницю. А судив цей матч ще один відомий ветеран і тренер Віталій Яременко.

Перший тайм пройшов за явної переваги команди з Талалаївки і закінчився з рахунком 4:2 на їхню користь. На початку другого тайму перевага талалаївських футболістів стала це відчутнішою і рахунок збільшився до 6:2, та потім у футболістів з Болотниці відкрилося друге дихання: спочатку вони зрівняли рахунок 7:7, а закінчився матч перемогою болотничан. Підсумковий рахунок 10:8 на їхню користь. Після закінчення матчу всіх його учасників зі святом фізичної культури та спорту привітав селищний голова Юрій Величко та нагородив ветеранів спорту Талалаївської громади грамотами. Нагороди отримали Віталій Яременко, Олександр Криштоп, Володимир Савенко, Юрій Цанков та Олександр Смалько.

Ветерани спорту зробили благодійний внесок на підтримку Збройних Сил України — 1150 грн. А 450 гривень вторгували дівчатка Софійка Педурець і Даша Карпенко. Мама Даші приготувала смачні бургери, дівчатка запропонували їх купити спортсменам, щоб підкріпитися після змагань. А ще першокласниця Даша продавала в будинку, де проживає, свої малюнки і вторговані за них 140 гривень теж поклала у скриньку «Для підтримки ЗСУ».

Сергій МИХНО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора