A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Кожен вклад у Перемогу є надважливим!

Дата: 13.09.2022 16:40
Кількість переглядів: 103

Триває боротьба українського народу за Незалежність і Свободу.

У цей час всі сили повинні бути спрямовані на допомогу війську, на подолання ворога. При цьому не обов’язково брати до рук зброю і йти на фронт – багато роботи можливо виконати в тилу, долучаючись до збору коштів, плетіння маскувальних сіток, продажу лимонаду чи смаколиків, ба, навіть молитвою. І робити це треба щодня, адже будь-яка підтримка надихає наших воїнів на подвиги в ім’я Батьківщини.

     Перебуваючи в тилу, в силу різних причин, не всі громадяни можуть підпадати під мобілізацію, проте мають непереборне бажання допомогти воїнам, які перебувають на передовій. Так, дуже приємно здивувала новина в місцевих засобах інформації про те, що житель нашої громади, клієнт Прилуцького районного сектору № 4 гр-н Х., подарував для потреб ЗСУ власний автомобіль -  Volkswagen T2.

     Під час чергової явки гр-на Х. для реєстрації  персонал Прилуцького РС № 4 висловив вдячність за таку вагому допомогу, адже у транспорті  є постійна потреба. Гр-н Х. розповів, що ніяким чином не хотів «піаритись» та такому, а мав на меті внести свій вклад у нашу перемогу над окупантом, оскільки стати до лав Збройних Сил України не має змоги. Гр-н Х. відремонтував свій автомобіль, а товариші допомогли надати йому належного вигляду. Авто символічно назвали «Ангел». Умовою передачі автівки було відправлення її на «нульові» позиції.

     Дуже приємно ще раз пересвідчитись у величині духу українського народу, який часом готовий віддати чи не останнє задля наближення Перемоги та миру. Допомога тих, хто залишився в тилу, дуже необхідна для найшвидшого знищення ворога, адже лише разом ми є велика сила!

 

Прилуцький РС № 4


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора