A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

У Талалаївській селищній територіальній громаді відкрили поліцейську станцію

Дата: 29.09.2022 17:00
Кількість переглядів: 121

Сьогодні селищний голова Юрій Величко разом із начальником Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимиром Нідзельським відкрили поліцейську станцію в Талалаївці.

На відкритті були також присутні начальник Прилуцького районного відділу поліції Сергій Музиченко, депутат Чернігівської обласної ради Володимир Лукаш, представники селищної ради.

Селищна рада поліцейську станцію забезпечила всіма необхідними меблями і оргтехнікою.

Юрій Євгенович наголосив, що тільки у співпраці можливо добитися хороших результатів. Попри воєнний стан реформи втілюються в життя.

– Переконаний, що незабаром усі мешканці громади відчують переваги того, що їх поліцейський завжди буде поряд. Відкриття поліцейських станцій сприятиме максимальному наближенню поліції до громадян, – відзначив Володимир Нідзельський.

Це знакова подія, як для громади, так і для поліції. Адже створення станцій відкриває нам двері для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Володимир Нідзельський подякував громаді за створення гідних умов для роботи поліцейських та забезпечення їх усім необхідним.

– Тільки завдяки спільним зусиллям ми можемо досягти нашої головної мети – створити для людей комфортне безпекове середовище та максимально підвищити довіру населення до поліції, – сказав керівник поліції Чернігівщини.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора