A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 03.10.2022 15:30
Кількість переглядів: 87

щодо роботи піротехнічних розрахунків на території Чернігівської області

З початку широкомасштабного військового вторгнення російських військ піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Чернігівщини здійснено 3830 виїздів на повідомлення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів населенням та на проведення обстеження територій населених пунктів, звільнених з-під контролю окупаційних військ російської федерації.

 

У результаті виявлено та вилучено (знешкоджено) 45558 вибухонебезпечних предметів, обстежено понад 39 тис. гектарів території Чернігівського, Ніжинського та Прилуцького районів, 236 об’єкти інфраструктури та життєзабезпечення населення, 22 км ліній електропередач, 219 км автодоріг та більше 7,5 км ліній газопроводів.

 

Загалом на території Чернігівщини продовжують виконувати завдання за призначенням піротехнічні розрахунки Головного управління ДСНС України у Чернігівській області, а також з Кіровоградської та Луганської областей у складі 34 чоловіки особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки. Також з метою здійснення медичного супроводу виконання робіт з розмінування територій у складі групи медичного забезпечення чергують 3 медичні розрахунки, а саме: 6 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Роботи з розмінування та очищення території тривають.

 

Начальник Прилуцького РУ

ГУ ДСНС у Чернігівській області

Андрій ТКАЧЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора