A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

БУДЬТЕ УВАЖНІ: ФЕЙКОВІ БОТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ У TELEGRAM

Дата: 01.02.2023 15:02
Кількість переглядів: 45

З того часу, як в Україні почалися стабілізаційні відключення світла, споживачі постійно шукають якомога зручніші сервіси для отримання точної інформації про відключення за своє адресою. І тут на допомогу часто приходять чат-боти. Це не дивно, адже такий спосіб простий, зручний і швидкий!

Однак поки за допомогою чат-ботів одні шукають графіки відключень, інші намагаються обманути довірливих споживачів. Так, із січня у спільнотах, каналах та чатах, які діють на території Чернігівської області, почалася активна розсилка на Telegram-канали «ДТЕК Svitlo» (https:// t. me / dteksvitloua) та «Dtek Svitlo💡» (https:// t. me / dtekuasvitlo), посилання на них же розповсюджується і в особистих повідомленнях. І на обидва уже підписалися тисячі наших споживачів! І це при тому, що «Чернігівобленерго» до групи «ДТЕК» взагалі не входить! 

❓ Тоді що ж роблять ці боти і з якою метою їх взагалі запустили? Після запуску бот-акаунт пропонує надіслати номер телефону, на який зареєстрований Telegram-акаунт власника для підтвердження, що це людина, а не бот. Після цього здійснюється спроба увійти в обліковий запис людини, отримати дані про активні сеанси Telegram, історії листування, а також доступ до контактів та місцезнаходження осіб. Тож щоб шахраї не заволоділи вашим акаунтом у Telegram і не використали його у роботі спецслужб країни-агресора (що також дуже можливо), закликаємо вас не переходити за посиланнями ботів та каналів невідомого походження! Їх може бути набагато більше, ніж ви думаєте!

‼️ І нагадуємо: АТ «Чернігівобленерго» має лише два боти, за допомогою яких можна дізнатися детальну інформацію щодо перерв в електропостачанні за конкретною адресою:
🔸 Viber-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber 
🔸 Telegram-бот https://chernihivoblenergo.com.ua/in_telegram

🙏 Будьте уважні! Не станьте жертвою шахраїв!

#чернігівобленерго


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора