Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.07.2023 10:23
Кількість переглядів: 90

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.
День Української Державності нероздільно пов’язаний із тисячолітніми традиціями, з історією українського конституціоналізму, з прагненнями до свободи та самостійності. Це державне свято створене з метою затвердити спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення та протидіяти історичним фейкам про єдність походження українського та російського народів.

Фото без опису

Перші історичні згадки про українське державотворення стосуються заснування столиці Давньоруської держави — міста Києва та подій, пов’язаних із діяльністю князя Київського Володимира Великого. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію. Це був цивілізаційний вибір для України. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, писемності.
З нагоди державного свята прийміть найщиріші побажання здоров’я, життєвої енергії, сил та наснаги, успіхів у всіх справах, благополуччя та затишку в родинах. Разом наближаємо той час, коли знову на нашій рідній українській землі запанують любов, злагода, мир і спокій. Із Днем Української державності!
Юрій ВЕЛИЧКО,
селищний голова.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора