A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.07.2023 10:23
Кількість переглядів: 60

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.
День Української Державності нероздільно пов’язаний із тисячолітніми традиціями, з історією українського конституціоналізму, з прагненнями до свободи та самостійності. Це державне свято створене з метою затвердити спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення та протидіяти історичним фейкам про єдність походження українського та російського народів.

Перші історичні згадки про українське державотворення стосуються заснування столиці Давньоруської держави — міста Києва та подій, пов’язаних із діяльністю князя Київського Володимира Великого. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію. Це був цивілізаційний вибір для України. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, писемності.
З нагоди державного свята прийміть найщиріші побажання здоров’я, життєвої енергії, сил та наснаги, успіхів у всіх справах, благополуччя та затишку в родинах. Разом наближаємо той час, коли знову на нашій рідній українській землі запанують любов, злагода, мир і спокій. Із Днем Української державності!
Юрій ВЕЛИЧКО,
селищний голова.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора