A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

ІЗ ДНЕМ СЕЛИЩА ТА ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 16.09.2023 11:20
Кількість переглядів: 13

Щороку в ці вересневі дні ми святкуємо День нашого рідного селища, який збігається із днем визволення Талалаївщини від німецьких фашистів. 80 років тому німецьких фашистів із нашої рідної землі вигнали наші діди і прадіди. Кожної родини жителів селища та сіл Талалаївщини чорним крилом торкнулася Друга світова війна, тисячі земляків загинули в боротьбі із фашизмом.

Ми згадуємо їх і ніколи не забуваємо про їхній подвиг в ім’я миру. Вже 9 років в Україні триває війна, яку розпочала росія. Що таке насправді російський фашизм, ми відчули від 24 лютого, коли окупанти пішли на Україну повномасштабним наступом. Ми всі мріємо тільки про одне — щоб наші славні Збройні Сили якнайшвидше вибили з України окупантів.

Наше найголовніше завдання сьогодні — допомагати ЗСУ, працювати кожному на своїх місцях, сплачуючи податки, надходження яких забезпечує функціонування соціальної сфери.
Уже другий рік іменини Талалаївки ми відзначаємо в умовах воєнного стану. І за те, що маємо можливість відзначати, дякуємо нашим ЗСУ. Дякую всім землякам, які на різних фронтах захищають Україну, дякую тим, хто працює, хто волонтерить, усім, хто, як тільки може, старається підтримати наших воїнів, отже, наближає Перемогу!


Вічна пам’ять нашим землякам, які віддали життя за свободу і незалежність України: Володимиру Кунденку, Володимиру Бахмачу, Руслану Семіньку, Артему Колеснику, Сергію Іваненку, Якову Сезику, Олексію Ротачу, Роману Сеньку, Олегу Тіщенку, Олексію Буракову, Ігорю Лобаню, Олександру Росовському, Микиті Тонкачеєву, Денису Вербицькому, Юрію Чмуту, Ігорю Бондаренку, Олегу Стельмаху, Сергію Кривді, Володимиру Журавлю.
У день Талалаївки всім землякам бажаю, щонайперше, Перемоги, миру! Бажаю, щоб усі, кого розлучила війна, зустрілися у своїх родинах, щоб усі захисники повернулися додому з Перемогою!


Із днем народження, рідна Талалаївко! Із днем селища, дорогі земляки, всі, кого об’єднує любов до нього! Мирного неба над головою всім нам і нашій Україні!
Юрій ВЕЛИЧКО, селищний голова.              
                                                                               

З нагоди Дня селища та Дня визволення Талалаївщини селищний голова Юрій ВЕЛИЧКО разом із працівниками апарату селищної ради, керівниками освітньої та медичної сфери громади поклали квіти до пам'ятних знаків та меморіалів. Хвилиною мовчання вшанували героїв, які загинули в боях за Україну.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора