A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

З 1 грудня 2023 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов  раків

Дата: 29.11.2023 08:38
Кількість переглядів: 61

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2023 року по 30 червня 2024 року (включно) на Чернігівщині триватиме заборона на вилов річкових раків в період їх природного відтворення та першої линьки. Заборону встановлено для забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх спарювання, виношування ікри та першої линьки, з метою збільшення запасів раків у водоймах Чернігівської області.

Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області виданий наказ від 28 листопада 2023 року № 115.
Повідомляємо, що лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, в результаті якого передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до  680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3332 грн за кожного незаконно виловленого рака.
Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).
Довідкова інформація:
З 1 листопада 2023 року на території Чернігівської області встановлено заборону на вилов риби у зимувальних ямах. 
Читайте подробиці на нашому сайті:
http://chng.darg.gov.ua/_z_1_grudnja_2023_roku_na_0_0_0_2195_1.html
#ГарячаЛінія #заборона  #раки #рейд #риба #штраф #збитки #рыбалка #рибалка #риболов #новини #новости #Чернігів #Чернигов #рибоохоронний_патруль #Чернігівський_рибоохоронний_патруль #рибоохорона #оперативна_робота #рейд #риба #рибалкачернігів #рыбалкачернигов #новини #новости #збитки #порушення #рибнегосподарство #черниговскаяобласть #чернігівськаобласть #забороненезнаряддялову #сітка #заборона #вилучення #зариблення #вселення #карта #інтерактивнаКарта


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора