Чернігівська область, Прилуцький район

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗАБІГ

Дата: 07.05.2024 14:25
Кількість переглядів: 53

Минулого тижня на спортивному майданчику Плугатарського ЗЗСО з нагоди 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України були проведені легкоатлетичні забіги на 500 м серед дівчат та 1000 метрів серед хлопців.

Фото без опису

За перемогу в індивідуальних та командному заліку змагалося 12 дівчат та 12 хлопців. У змаганнях дівчат третє місце з результатом 1 хв 53 с 39 сотих секунди зайняла Єлизавета Кукса з Липового, друге місце з результатом 1 хв 47 с 53 сотих секунди — Вікторія Безпрозвана із Займища, а чемпіонкою на дистанції 500 м стала Олександра Лихо з Липового з результатом 1 хв 47 с 23 сотих.

Серед хлопців третє місце зайняв Юрій Іванов із Талалаївки, який показав результат 3 хв 41 с 29 сотих секунди, другим фінішував Максим Пустовойт із Красного Колядина з результатом 3 хв 36 с 76 сотих секунди.

А чемпіоном на дистанції 1000 м став Артем Дмитренко з Харкового з результатом 3 хв 36 с 45 сотих секунди.

У командному заліку бронзові нагороди дісталися легкоатлетам Липівського ЗЗСО,

друге місце — у спортсменів з Талалаївського ліцею, а чемпіонами у командному заліку стали учні Харківського ЗЗСО.