Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Жнива – пожежонебезпечний період  

Дата: 05.07.2024 14:08
Кількість переглядів: 36

Жнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. В умовах війни на долю українського агропромислового комплексу припали падіння темпів експорту, труднощі з реорганізацією логістики, енергетична криза, здорожчання матеріально-технічного забезпечення.

Фото без опису

Втім аграрії громади продовжують боротьбу за майбутній врожай, адаптуючись до нових реалій та спрямовуючи зусилля на перемогу по всім фронтам! Але окрім війни, загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність. 

Тому, керівникам об'єктів агропромислового комплексу необхідно провести організаційні, технічні та інші заходи, спрямовані на запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожеж. Населенню також слід дотримуватися пожежної безпеки на хлібних масивах та поблизу них, біля скирт соломи та сіна, особливо при спалюванні сміття, залишків сухої рослинності на присадибних ділянках, що прилягають до полів, не кидати недопалки під час проїзду по дорогах, що прилягають до хлібних масивів.

Сурове дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожного громадянина.

 

Начальник Прилуцького районного

управління Головного управління

ДСНС України у Чернігівській області                                    Андрій ТКАЧЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора