A A A K K K
для людей із порушенням зору
Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Оголошення

До уваги водіїв!

 У зв'язку з технічною необхідністю, з 12:00 20 січня 2024 року буде закрито рух тимчасовим мостом  через річку Десна поблизу Чернігова. Закриття триватиме орієнтовно до 1 травня 2024 року. Альтернативний маршрут руху буде забезпечений по об'їзній Чернігова від Павлівки до села Ягідне. 

15:35 17.01.2024

Консультаційний пункт прийому громадян

18 січня 2024 року відбудеться консультаційний пункт прийому громадян за адресою: смт Талалаївка, вул. Центральна, 5 (у приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Талалаївської селищної ради). Прийом проводитиме завідувач сектору Талалаївське бюро правової допомоги Яна Михайлівна Мудревська.

15:31 17.01.2024

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на посади поліцейських офіцерів громади

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування Куликівської, Городнянської та Прилуцької ТГ Чернігівської області. Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який працює на території певної громади без залучення до виконання службових завдань за її межами. Його завдання – щоденно забезпечувати порядок на ввіреній території, своєчасно реагувати на проблеми громади у сфері безпеки та запобігати вчиненню правопорушень.

16:27 11.01.2024

Навчальна програма "Право на бізнес від ідеї до прибутку"

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочав набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку». Метою навчальної програми є надання знань й допомоги для покращення  навичок в підприємництві, починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту й маркетингу до моменту отримання першого доходу. 

14:21 10.01.2024

Консультаційний пункт прийому громадян

09 січня 2024 року відбудеться консультаційний пункт прийому громадян у смт Талалаївка (в приміщенні  Прилуцького районного сектору № 4 філії «Центр пробації» в Чернігівській області). Прийом проводитиме головний юрист сектору «Талалаївське бюро правової допомоги» Аліна Юріївна Кошка.

12:41 08.01.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди для ознайомлення громадськості

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ Україна» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для діючого виробничого майданчика. Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання:  Товариство з обмеженою відповідальністю «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ Україна» (ТОВ «КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ Україна»).

16:31 04.01.2024

Виїзний прийом громадян

4 січня 2024 року відбудеться консультаційний пункт прийому громадян за адресою: смт Талалаївка, вул. Освіти,7 (у приміщенні КЗ "Талалаївська централізована бібліотечна система"). Прийом проводитиме завідувач сектору “Талалаївське бюро правової” допомоги Яна Михайлівна Мудревська.

15:44 03.01.2024

Щодо проведення опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

12:16 29.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора