Талалаївська громада
Чернігівська область, Прилуцький район

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Генеральний план смт Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області»

Дата: 10.12.2019 12:17
Кількість переглядів: 529

  1. Повна назва документа державного планування:

Проект «Генеральний план смт Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області»

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Талалаївська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 10 грудня 2019 року на сайті Талалаївської селищної ради (https://talgromada.gov.ua/news/1574163624/) та триватиме до 8 січня 2020 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування – «Генеральний план смт Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області» подаються до Талалаївської селищної ради за адресою: Талалаївської селищної ради Талалаївського району Чернігівської області за адресою: 17200, Чернігівська обл., Талалаївський р-н, смт Талалаївка, вул. Вокзальна, буд. 3.

 г) З проектом ДДП та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщені Талалаївської селищної ради за адресою: 17200, Чернігівська обл., Талалаївський р-н, смт Талалаївка, вул. Вокзальна, буд. 3

4. Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – Кашка Федір Петрович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто з дня публікації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора