A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

День благоустрою території

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять... Але реалії такі, що після того, як опаде осіннє листя, ми бачимо багато бруду, сміття...   В рамках програми  «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів»  учнями та працівниками нашої школи було здійснено екологічний захід – «День благоустрою території» з метою приведення до належного санітарного стану територій, приміщень та робочих місць нашого краю.   Всі учасники працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи та парку! Основні роботи були пов’язані з прибиранням сміття, сухого листя та гілок, вирубуванням парослів та сухих дерев навколо шкільної території. З граблями, сокирами, попінками, віниками  всі здобувачі освіти  школи  22 жовтня по обіді, дружно взялися до роботи. Спільними зусиллями було вирубано молоду паросль біля спортивного майданчика, наведений лад  біля котельні, впорядковано квітники та подвір’я школи. Всі працювали завзято і дружно, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Тим більше, що фізична праця на свіжому повітрі, активності, гарний настрій та командний дух спільної роботи вчителів та дітей та батьків – все це важливі складові здорового способу життя.                                                            

15:40 25.10.2019

Кафедра мистецтва презентує

Його не побачиш звичайним поглядом – потрібно вчитися "бачити".  Його не почути вухом – потрібно вчитися «чути».    Воно відкриється вам і постане перед вами лише тоді,     Коли ви навчитесь його розуміти, відчувати, полюбити його.        Його Величність – Мистецтво! Згідно річного плану роботи школи, в рамках проекту « Моя кафедра презентує» -  21 жовтня кафедрою  художньо- естетичного циклу Талалаївсьеої школи  ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений захід «Творимо від душі», присвячений Дню українського козацтва серед учнів 5 класів.                        

12:12 24.10.2019

Освітня конференція  Талалаївської об’єднаної територіальної громади – "Нова Українська школа: реалії та виклики"

В Талалаївській ЗОШ, 29 серпня, пройшла традиційна конференція освітян територіальної громади. Присутні учасники обговорювали практичну реалізацію Нової Української школи, підводили підсумки попереднього та плани на новий навчальний рік.

15:55 30.08.2019

Новопризначений директор "Інклюзивно-ресурсного центру" Талалаївської селищної ради

Відповідно до Положення про конкурсний відбір на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області, затвердженого рішенням 16-ї сесії 7-го скликання Талалаївської селищної ради від 06.02.2019, 17 травня 2019 року конкурсною комісією Талалаївської селищної ради було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора новоствореної Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області, що складався із кваліфікаційного іспиту та співбесіди.

11:29 10.06.2019

Пришкільний табір відпочинку "Романтик"

В пришкільному таборі "Романтик" проходять цікаві, веселі та змістовні заходи. Діти вправляються в спортивних змаганнях та інтелектуальних іграх, проходять вишколи юного туриста та захисника Вітчизни.  Постійно відвідують ЦДЮТ, де дітям пропонують ігрові програми, майстер-класи та веселий фітнес. Вся дітвора бере участь у табірних заходах. До Міжнародного дня захисту дітей всі відвідали РБК де стали учасниками цікавої розважальної програми. Активно приймали участь у загально табірній конкурсно-розважальній програмі «Табір – територія радості», конкурсі гурманів «День української кухні», еколого-натуралістичному квесті «Солодке дерево», козацьких розвагах «Козацькому роду нема переводу».  Попереду ще половина зміни і багато цікавих заходів.

11:10 06.06.2019

Обласний етап гри «Сокіл» («Джура»)

16 травня 2019 року на базі дитячого табору «Юний турист» (с. Количівка Чернігівського району) на урочистому козацькому колі, присвяченому відкриттю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі-Гра), зібралися джури з усієї області. Цьогоріч Гра на теренах Чернігівщини проходить вже вдесяте. Якщо у 2009 році змагалися лише два рої, то сьогодні під знаменами «Джури» об’єдналися 38 роїв, це майже 400 юнаків і дівчат. Упродовж шести днів усі вони будуть змагатися за почесне право представляти Чернігівську область на ІІІ етапі гри «Джура» «Джура – 2019: Самарська Січ» у липні цього року. 

11:56 23.05.2019

Вишиванка – символ Батьківщини

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. 16 травня у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи.

12:34 17.05.2019

Твій друг – безпечний рух

З 6 по 11 травня в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану.

12:22 16.05.2019

День сім'ї. "Людина повинна знати, пам'ятати, звідки вона пішла у життя. Людина не має права бути безбатченком"

      У Липівській ЗОШ І - ІІІ ступенів  напередодні Дня сім'ї  класний керівник 10 класу Руленко Л.М. провела виховну годину "Шануй батька й неньку, то буде тобі скрізь гладенько". Гаслом заходу були слова О.Довженка : "Людина повинна знати, пам'ятати, звідки вона пішла у життя. Людина не має права бути безбатченком". Даний захід сприяв формуванню в учнів родинних почуттів, відчуття приналежності до народу з міцним родовим корінням, багатими традиціями, звичаями. Під час заходу гість священнослужитель місцевої церкви переконував присутніх в нетлінності духовних скарбів  народу, виховував глибоку повагу до батьків, землі-годувальниці, минулого і сьогодення рідної України.  Крізь дощ, крізь сніги і тумани,

12:04 16.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора