A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

Засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури Талалаївської ОТГ

25 лютого 2019 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури. На ньому було розглянуто такі питання:

14:54 25.02.2019

До мови серцем пригорнись…

21 лютого здобувачі освіти Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до відзначення Міжнародного Дня Української писемності та мови.    Учні 1-4 класів прийняли участь у тематичній фотосесії «Рідна наша мово». Але перед тим як робити світлини, діткам запропонували прислухатися до нашої світлої мови, до її надзвичайно чистого і мелодійного звучання. Відчути своїм серденьком її ніжність і ласку, осягнути розумом її величезне, безцінне багатство; захопитися і насолоджуватися її багатогранною і вражаючою красо; вдуматися в глибинний зміст кожного слова; поринути з головою в усну народну творчість: казки, легенди, думи, билини, приказки, прислів’я, порівняння і ти відкриєш для себе багату і самобутню красу і мудрість душі нашого народу та веселий характер українця, його жартівливу вдачу.

08:05 25.02.2019

День методиста в Красноколядинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до Положення про методичну службу відділу освіти, культури, молоді і спорту, на виконання плану роботи методичної служби    20 лютого 2019 року проводився день методиста у Красноколядинській    ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Сокол Е.М.) з метою надання методичної допомоги дирекції та педагогічному колективу закладу. Методичну допомогу надавали спеціалісти відділу (Колесник Л.Д., Бородіна Н.В.) та керівники методичних об’єднань методичної служби відділу (Косенко В.В., Єрмак А.О., Яценко Л.І., Сердюк Л.І., Шевченко Т.В., Шульга Л.М., Козел Л.В.,   Грабовий А.П., Нужненко С.О., Джолос Л.М.).

07:55 25.02.2019

День рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено в листопаді 1999 року. З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Понірській філії І-ІІ відбувся захід «Рідна мова, чиста, як роса».

18:45 23.02.2019

Небесна сотня

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, розширення знань учнів про події Єврореволюції, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності 20 лютого в Липівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено круглий стіл "Гідності хай промінь не згасає!".

16:11 21.02.2019

Найкраща із наук – хімія

О, хімія! Найкраща із наук -  Ти ворогом і другом можеш бути. Убити все живе й допомогти, Красу життя сповна відчути. Усе залежить від тих рук, В яких твої досягнення і сила, Від розуму і мудрості людини.

16:48 20.02.2019

І тур обласного конкурсу

19 лютого 2019 року в Талалаївській ШМ, відбувся І тур обласного конкурсу одинаків виконавців музичного відділення. В конкурсі взяли участь 4 учасники, в номінації молодша категорія 7-8  років, та нагороджені грамотами: За зайняте І місце

12:50 20.02.2019

  Подорож до Києва

  16 лютого 2019 року учні Талалаївської об’єднаної громади мали змогу відвідати Київський національний університет культури і мистецтв, який радо зустрічав гостей – старшокласників з усієї України. Незабутні враження, нові знайомства, корисна інформація та гарний настрій- усе це учні отримали під час подорожі до столиці.

16:45 19.02.2019

Відчуття щастя і романтики

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У Талалаївській ЗОШ І-ІІІст у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

14:50 15.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора