A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

Зупинемо втрату водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату. Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам. Годі виснажувати водно-болотні  угіддя. Зупинимо втрату водно-болотних угідь.

15:12 07.02.2019

Методична служба

Методична служба забезпечить кожному педагогу можливість вибудувати свій «ефективний педагогічний шлях» й реалізувати одну зі своїх головних функцій – замовлення на професійний ріст педагога, створення умов розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів підвищення їх кваліфікації.

08:43 06.02.2019

Заходи до Дня безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

08:40 06.02.2019

Біологія – це дуже крута наука

Основною метою проведення тижня біології є: виховання любові до предмета, привернути увагу школярів, розширити знання з біології. Для того щоб реалізувати дану мету з 28 січня по 1 лютого було організовано і проведено тиждень біології у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках цього тижня були проведені такі заходи: Конкурс малюнків і плакатів «Земля наш дім». Біологічний дайджест – біологічні науки. Усний журнал «Екзотичні фрукти». Перегляд презентації «Альбінізм – явище «білої ворони» чи хвороба?».

11:42 04.02.2019

Засідання Шкільної парламентської республіки

Третій рік поспіль в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках учнівського самоврядування працює Шкільна парламентська республіка - ШПР. До її складу входять представники 6- 10 класів, які ініціюють різноманітні заходи, організовують та допомагають в їх  проведенні,  систематично проводять засідання ШПР,  на яких розглядають пропозиції стосовно покращення умов перебування здобувачів освіти в освітньому закладі.

08:40 04.02.2019

Безпека вдома та на вулиці

З появою на світ маленької людини перед її батьками постають різноманітні і складні завдання, зокрема найголовніше, — щоб дитина росла здоровою. Але травми у дітей, на жаль, трапляються досить часто. Найчастіше це побутовий травматизм. Йдеться про ушкодження, які діти отримали вдома, у дворі чи на вулиці. Вони бувають різні. Найнебезпечніші — опіки полум’ям, хімічними речовинами і вибухонебеспечними предметами. До побутового травматизму найчастіше призводить недостатній догляд за дітьми з боку батьків. Залишені у доступному для малят місці голки, цвяхи, леза бритв можуть стати причиною травми .

15:48 01.02.2019

Заходи Герої Крут

              Бій під Крутами увійшов в історію як вияв самовідданого патріотизму, жертовної любові до рідної землі та героїчного втілення національної ідеї. 29 січня 1918 року 300 юнаків вийшли на бій проти чотиритисячної армії радянських більшовиків, щоб не пустити ворога до Києва.              До відзначення в області у 2019 році річниці подвигу Героїв Крут у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів із здобувачами освіти було проведено заходи:

08:28 31.01.2019

Дитячі малюнки для наших героїв

Січень нового року виявився лихим, похмурим та сніжним, немовби виправдовуючи свою назву, і напевно, немає такого українця, який би в пекучі морози, насолоджуючись хатнім теплом та затишком, не згадував про наших мужніх воїнів, які на передовій стримують агресивний натиск ворога.     І немовби зібравши все тепло наших душ, в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів засяяли яскраві весняні квіти – це діти  малювали малюнки та виражали свою вдячність солдатам на фронт.   Учні  захоплено розфарбовували яскраві картини, від щирого серця записували на них свої побажання для воїнів.  Вони щиро вірять, що їх роботи принесуть бійцям АТО гарний настрій, наснагу й силу захищати Україну, народ. Нехай дитячі побажання та щирі слова будуть оберегом для наших героїчних захисників.    Вже стало традицією в нашій школі періодично передавати вітання від дітей на передову, а добрим посланцем дитячої волі був представник делегації  селища, яка відвідає наших земляків-захисників на передовій – голова районної Ради Ю.В.Дзюбан.

09:28 30.01.2019

Бій під Крутами

Бій під Крутами увійшов в історію як вияв самовідданого патріотизму, жертовної любові до рідної землі та героїчного втілення національної ідеї. 29 січня 1918 року 300 юнаків вийшли на бій проти чотиритисячної армії радянських більшовиків, щоб не пустити ворога до Києва.

09:13 30.01.2019

Вони загинули за Україну

У пам'яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів - 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців - 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

09:04 30.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора