A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна територіальна громада
Чернігівська область

Освіта

Результати «Колосок осінній - 2018»

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів із здобувачами освіти 1-9 класів проходив конкурс «Колосок осінній -2018» в якому взяли активну участь 47 учасників. За підсумками оргкомітету визначено 22 учасників переможців і нагороджені сертифікатами:

15:54 12.02.2019

День безпечного інтернету

В Понірській філії І-ІІ ступенів  проведений виховний захід «День безпечного користування інтернетом». Розглядалися проблеми з якими, підлітки зустрічаються в  мережі, такі як «секстинг»  та «онлайн – грумінг»  за допомогою презентації та переглядом навчального відео. Школярі приєдналися до всеукраїнської акції «STOP_SEXтинг”

14:06 11.02.2019

заходи "Я маю право"

Протягом січня-лютого місяців 2019 року із здобувачами освіти у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені учителем правознавства Мовчан В.В. правові заходи інформаційного та просвітницького характеру «Я маю право»:

14:29 08.02.2019

Зупинемо втрату водно-болотних угідь

Водно-болотні угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату. Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам. Годі виснажувати водно-болотні  угіддя. Зупинимо втрату водно-болотних угідь.

15:12 07.02.2019

Методична служба

Методична служба забезпечить кожному педагогу можливість вибудувати свій «ефективний педагогічний шлях» й реалізувати одну зі своїх головних функцій – замовлення на професійний ріст педагога, створення умов розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів підвищення їх кваліфікації.

08:43 06.02.2019

Заходи до Дня безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

08:40 06.02.2019

Біологія – це дуже крута наука

Основною метою проведення тижня біології є: виховання любові до предмета, привернути увагу школярів, розширити знання з біології. Для того щоб реалізувати дану мету з 28 січня по 1 лютого було організовано і проведено тиждень біології у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках цього тижня були проведені такі заходи: Конкурс малюнків і плакатів «Земля наш дім». Біологічний дайджест – біологічні науки. Усний журнал «Екзотичні фрукти». Перегляд презентації «Альбінізм – явище «білої ворони» чи хвороба?».

11:42 04.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора