A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

День пам'яті героїв Крут в Касноколядинській школі

29 січня - День пам'яті героїв Крут - саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. З метою національно-патріотичного виховання в нашій школі була проведена виховна година "Квіти в полі, там де Крути..." для учнів 5-11 класів. Також цьому дню ми приурочили екскурсійну поїздку до Меморіального комплексу героїв Крут, яка відбулася в травні 2018 року.

09:03 30.01.2019

Нова українська школа – доступна для всіх

Під таким девізом пройшов захід 25 січня для учнів 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б класів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час заходу діти дізналися як  подолати всі випробування людям з особливими потребами, які маючи різні порушення, продовжують жити, досягати успіху, уміють радіти життю.  Толерантне ставлення  до всіх людей – це успіх і прогрес нашого суспільства. Адже толерантність – це в першу чергу ПОВАГА. Про індивідуальність і унікальність вірш «Ти знаєш, що ти людина?» зачитала учениця 3 –Б класу Таміла. А учні 3 класів створили стіну толерантних слів, а слова неприпустимі викидали у «Смітник поганих слів».

08:53 30.01.2019

День пам'яті героїв Крут

29 січня - День пам'яті героїв Крут - саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розцвітають пелюстки Волі. Крути стали початком нової доби історії України. Цього дня в школі була проведена історична година "Квіти в полі, там де Крути...", в шкільній бібліотеці представлена виставка літератури "Герої Крут ніколи не помруть", учні старших класів переглянули документальний фільм "Герої України. Крути. Перша незалежність". Вихованці групи продовженого дня виготовили стіннівку "Пам'ятаємо Героїв Крут"

13:07 29.01.2019

Тематично-концертна програма до Дня Соборності в Понорівському СБК

 З нагоди Дня Соборності України в Понорівському сільському будинку культури відбулася тематично-концертна програма «Соборна, єдина, неподільна». Захід був підготовлений і проведений клубними працівниками спільно з учнями та вчителями Понірської філії І-ІІ ступенів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. старости Євгеній Чирва та завідувач Понірської філії Анатолій Сиволожський . В програмі тематично-концертної програми звучали пісні: «Лише у нас на Україні», «Червона калина», «Це моя земля», «Україна це ми», «Українська родина», «Щастя нам українцям». Учасники хореографічного гуртка виконали танок «Перлина - Україна», вірш «Україна» прочитав Я. Форемський.

10:17 25.01.2019

День Соборності

Велична і свята, моя ти Україно Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе Соборну і єдину І нам твою історію творить.

08:43 25.01.2019

До дня Соборності України

До 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, з метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу було проведено свято "Нехай нерозмежованою залишиться навіки!". Літературно-музична композиція супроводжувалася документальними відеоматеріалами, піснями та віршами про Україну. Учні групи продовженого дня виготовили символічний ланцюг єднання присвячений цій ювілейній даті.

08:47 23.01.2019

Підсумки етапу ОТГ конкурсу "Новорічна композиція"

З метою формування практичних умінь і навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні на базі Центру ДЮТ проведено етап ОТГ новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». На конкурс представлено 68   робіт з Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Красноколядинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Понірської філії I-II ступенів Талалаївської ЗОШ I-III ступенів та Центру ДЮТ. Здобувачі освіти Талалаївської ЗОШ I-III ступенів продемонстрували  високий рівень підготовки до конкурсу. Журі визнало переможцями наступних учасників:

16:39 17.01.2019

Інклюзивно-ресурсна кімната продовжує поповнюватися засобами для комплексної корекційно-розвиткової роботи

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» збільшено у 2,6 рази фінансування учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивних та спеціальних класах.

10:18 04.01.2019

Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

18 грудня 2018 року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу за темою «Діяльнісний підхід, як необхідна умова розвитку умінь і навичок учня, застосування здобутих знань у практичних ситуаціях пошуку шляхів інтеграції до соціального та природного середовища». На ньому розглянули такі питання: реалізація діяльнісного підходу до навчання географії з метою формування життєво-компетентної особи; прийоми критичного мислення на уроках біології; активізація розумової діяльності на уроках природничого циклу. Учитель хімії Соляник М.П. Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела відкритий урок із здобувачами освіти (7-А клас) на тему «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують».

11:52 21.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора