A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

Засідання методичного об’єднання вчителів фізичного виховання та захисту Вітчизни Талалаївської ОТГ.

18 березня 2019 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичного виховання та захисту Вітчизни.  На ньому було розглянуто такі питання:

15:12 18.03.2019

Музика - це дихання душі…

У світі народжуються і живуть діти з різними уподобаннями, характерами, темпераментами… І серед них  немає жодної дитини, яка би не захоплювалася музикою.

08:43 18.03.2019

Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

14 березня 2019 року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу за темою «Педагогічна майстерність вчителя як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». На ньому розглянули такі питання: концепція нової Української школи її реалізації у процесі викладання природничих дисциплін; особливості викладання дисциплін природничого циклу в процесі компетентнісного навчання; використання інформаційно-комп’ютерних технологій  як засіб підвищення ефективності навчання  на уроках географії, біології, хімії;  роль самоосвіти у підвищенні професійної  компетентності педагога;  творчі звіти вчителів які атестуються. Учитель геграфії Єрмак А.О. Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела майстер-клас  із здобувачами освіти (10-Б клас) на тему «Сполучені Штати Америки: основні частини, що визначають місце країни в міжнародному поділі праці, система розселення».

14:36 15.03.2019

Материк, на якому я хотів би побувати

Творчо та креативна атмосфера панувала на уроці природознавства 4-А класу  учитель початкових класів Пилипенко О.І. Де здобувачі освіти підготували і презентували навчальний проект «Материк, на якому я хотів би побувати». Завдяки цьому проекту діти поглибили знання про особливості природи материків земної кулі, вчилися розповідати про рослинний і тваринний світ материків; розвивали просторову уяву, вміння працювати з картою півкуль; виховували пізнавальний інтерес до предмету.

15:37 13.03.2019

   Іду з дитинства до Тараса

11.03.2019 року у Понірській філії І-ІІ ступенів проведено свято «Іду з дитинства до Тараса». Учні слухали та читали вірші Кобзаря. Звучали пісні на слова поета.

14:41 13.03.2019

Привітання вчителів-пенсіонерів

Напередодні свята 8 Березня учні Липівської школи з квітами та теплими вітальними словами завітали до осель вчителів-пенсіонерів. Зустрічі були теплі, емоційні, родинні і просто щирі.

12:33 11.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора