A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Талалаївська селищна рада
Об'єднана територіальна громада

Освіта

Болить і досі всім Афганістан

Наша сьогоднішня лінійка «Болить і досі всім Афганістан» - данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни. 30-ть років тому закінчилася ніким і нікому не оголошена війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками із залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром. Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців.

14:44 15.02.2019

Новини Красноколядинської школи

Красноколядинська школа поповнилась зручними умовами для дітей. В приміщенні запрацював теплий туалет для хлопчиків і дівчаток. Адміністрація школи від імені батьків і дітей висловлює щирі слова подяки голові Талалаївської селищної ради Величку Юрію Євгенійовичу та депутатам селищної ради. Адже саме за їхнього сприяння ми покращили умови перебування в школі нашим учням. За період будівництва були використані кошти Талалаївської ОТГ в сумі 30 тисяч гривень. 

08:37 15.02.2019

Шкільне методичне об’єднання учителів початкових класів

У лютому місяці проходило чергове засідання Шкільного методичного об’єднання учителів початкових класів. На якому було розглянуто питання: Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів. Інтерактивнів форми організації освітньої діяльності молодших школярів на уроках математики.

16:56 14.02.2019

Результати «Колосок осінній - 2018»

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів із здобувачами освіти 1-9 класів проходив конкурс «Колосок осінній -2018» в якому взяли активну участь 47 учасників. За підсумками оргкомітету визначено 22 учасників переможців і нагороджені сертифікатами:

15:54 12.02.2019

День безпечного інтернету

В Понірській філії І-ІІ ступенів  проведений виховний захід «День безпечного користування інтернетом». Розглядалися проблеми з якими, підлітки зустрічаються в  мережі, такі як «секстинг»  та «онлайн – грумінг»  за допомогою презентації та переглядом навчального відео. Школярі приєдналися до всеукраїнської акції «STOP_SEXтинг”

14:06 11.02.2019

заходи "Я маю право"

Протягом січня-лютого місяців 2019 року із здобувачами освіти у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені учителем правознавства Мовчан В.В. правові заходи інформаційного та просвітницького характеру «Я маю право»:

14:29 08.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора